Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
św. Jan Paweł II

Więcej o nas

W związku z działaniami w ramach terapii reminiscencyjnej w Domu przy ul. Krakowskiej, która polega na odwoływaniu się do przeżyć i doświadczeń z przeszłości mieszkańców przy użyciu różnego rodzaju bodźców takich jak: stare fotografie, filmy, nagrania z czasów młodości, realizowany jest projekt pod nazwą "Powrót do PRL".

W ramach w/w projektu zaplanowana została na dzień 25 lipca 2017 r. zabawa taneczna w kimacie lat 70` i 80`. Przygotowania do zabawy  zostały rozpoczęte w kuchni Domu, gdzie został zrobiony wspaniały poczęstunek, którym był: blok czekoladowy, galaretki oraz pischinger.  Na imprezach w latach 70 zawsze podawany był ciepły posiłek, więc w trakcie prywatki również nie mogło go zabraknąć – tym razem wszyscy raczyli się wspaniałym bigosem 😊.

Podczas całej imprezy można było zaobserwować radość, dużo dobrego humoru, a to wszystko ubrane w barwne i kolorowe stroje wraz z muzyką wyłącznie z tamtych lat, która porwała wszystkich do tańca. Cudownie bawili się mieszkańcy Domu przy ul. Krakowskiej, ponieważ zawitali w Nasze progi również goście z innych domów.

Po głównej atrakcji poczęstunkowej rozpoczęła się zabawa w karaoke przy akompaniamencie piosenek z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

W związku z tym, że wszyscy świetnie się bawili, już została zaplanowana kolejna zabawa, która znów przyniesie ogrom radości.

Prócz zabawy, w ramach projektu pod nazwą "Powrót do PRL" , odbył się również pokaz komedii polskich na dużym ekranie pod chmurką i karaoke.

Przed mieszkańcami i ich gośćmi jeszcze do końca 2017 r. bardzo dużo ciekawych wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy.

0
0
0
s2sdefault